Günümüzün dijital dünyasına her gün üretilen benzersiz büyüklükteki verinin kullanılması ile oluşacak fırsatların değerlendirilmesi için, araçlarımızı ve iş bilgimizi kullanarak müşterilerimize destek olmaya hazırız. 

ANALİTİK
 

Müşteri Segmentasyonu

 

Müşteriler daha önce hiç görülmediği kadar talepkar davranmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının ve davranış biçiminin anlaşılması, yüksek sayıda müşteri ile çalışan kuruluşlar için en önemli konulardan biri haline gelmiştir.

Derin endüstri bilgimiz ve size özel geliştirilmiş analitik araçlarımızla müşteri portföyünüzü anlamanız ve yönetmeniz için destek olabiliriz.

 

Müşteri Segmentasyonu aşağıdaki hizmetleri içermektedir:

 

  • Müşteri segmentasyon boyutları

  • Veri temizlenmesi ve analizi

  • Segmentasyon

  • Müşteri yönetim politikaları

 

Veri Madenciliği

 

Müşteri kaybınızın temelinde yatan kök nedenleri anlayarak müşteri sadakat programları tasarlıyor ve sahip olduğunuz müşteriler ile ilişkinizin sürekliliğine katkı sağlıyoruz. 

 

Müşteri Deneyimi Yönetimi

 

Müşteri yaşam döngüsü boyunca müşteriler ile bütün kanallarda gerçekleşen temas müşteri deneyimini oluşturmaktadır. Marka vaadini ve müşteri beklentisini anlayarak müşteri deneyimi seviyesini ve satışlarınızı artıracak uygulamaları hayata geçirmenize yardımcı oluyoruz. 

Savaşın yüzde doksanı bilgidir. - Napoleon Bonaparte