Sektörünüz için Kârlı Çok Kanallı (Omni-Channel) Perakende Çözümleri

Mağaza Operasyonları

Mağaza yöneticileri günümüzde birden çok şapka giymektedir.

 

Mağazada en iyi deneyimi oluşturmak her zamankinden daha önemli, çünkü ürünün ürün tamamlama ve iade işlemi mağaza düzeyinde daha sık oluyor.

 

JDA ile hepsini kolayca yönetebilirsiniz. Mağaza Operasyonları çözümümüz bütçeleme, çizelgeleme, alan ve envanter yönetimi, işgücü ve görev/iş emri yönetimi sistemlerini mağaza içi toplama yetenekleriyle birleştirir - böylece mağaza operasyonlarınızın tüm boyutlarını geliştirebilirsiniz.

 JDA'in Merchandise Operasyonları, 

Mağaza Operasyonlarını desteklemek için, kullanılan satış ve stok işlemleri ile birlikte veri tabanı (mağaza ve ürün bilgisi) sağlar.

Perakende Planlama

Kategori Yönetimi

Tedarik ve Dağıtım(Fulfillment)

Kategori performansınızı yükseltmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

 

JDA'nın Kategori Yönetimi çözümü ile, kategori satışlarını ve marjları artırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Perakendeciler artık mağaza bazında özelleştirilmiş/yerelleştirilmiş asortmanlar (assortments) ve planogramlar oluşturmak için tedarikçilerle işbirliği yapabilirler.

 

Makro ve yerel pazar seviyesinde müşterilerle ilgili analitik temelli öngörüler kullanarak, daha karlı büyüme için yerelleştirilmiş ve uygulanabilir asortman planları geliştirebileceksiniz.

 

JDA’in Merchandise Operasyonları, Kategori Yönetimini desteklemek için, kullanılan satış ve stok işlemleri ile birlikte veri tabanı (mağaza ve ürün bilgisi) sağlar.

Akıllı ve karlı dağıtım kararları vermek, günümüzün çok kanallı dünyasında iş başarısı için kritik önem taşıyor.

 

Gerçek dünyadaki uygulama kısıtlamalarını hesaba katarak, JDA Akıllı Tedarik ve Dağıtım (Fulfillment) çözümü, tekrarlı planlama ve uygulama süreçlerini destekler.

 

Sonuç: Düşen stok seviyeleri ve maliyetler, iyileşen müşteri hizmetleri ve daha çevik, karlı ve duyarlı gerçekleşen operasyonlar.

JDA'nın yardımıyla stok planlama, ikmal (replenishment) ve sipariş karşılamadaki zorlukların çözümü perakendeciler için hiç bu kadar kolay olmamıştı.

JDA’in Merchandise Operasyonları, Akıllı Tedarik ve Dağıtım (Intelligent Fulfillment) çözümleri tarafından kullanılan kurumsal çapta satış ve stok işlemleri ile birlikte veri tabanı (mağaza ve ürün bilgisi) sağlar.

Bugün perakendeciler için müşteri patron konumundadır – hem de zor bir patron.

 

Tüketicilerin duyarlılığı ve bir çok kanallı deneyimden beklentilerinin değişmesi merchandise planlama sürecini karmaşık hale getirdi.

 

JDA'nın Perakende Planlama çözümü yardımcı olabilir. Talep tahmini, planlama ve alan yönetimi araçlarımızla; pazar payını tutarlı bir şekilde çeken, yakalayan ve koruyan yerelleştirilmiş asortman ve kategori planlarını geliştirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz öngörüye sahip olursunuz.

 

Perakende Planlama çözümleri için gerekli olan bilgiler JDA'in Merchandise Operasyonları tarafından desteklenmektedir. JDA'in Merchandise Operasyonları tarafından sağlanan satış ve stok bilgileri ile birlikte veri tabanı (organizasyon ve ürün) ile.

Çözümler

Çözümler

Çözümler

Çözümler

İşletmenizdeki fırsatları tanımlamak ve anlamak ister misiniz? Şirketinizi en iyi şekilde karşılaştırmak için kapsamlı ve ücretsiz                                                            tamamlamanız için sizi davet ediyoruz.                                                 

JDA çözümleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle temasa geçin.