Sektörünüz için Uyarlanabilir Üretim ve Dağıtım/Lojistik Çözümleri

Üretim Planlama

Yüksek performanslı, her zaman çalışır durumda olan bir tedarik zinciri devreye almak esasen bir dengeleme eylemidir.

 

Üretim planlarında meydana gelen değişiklikler veya aksamalar kaçınılmaz olarak gerçekleştiğinde kaynaklar, malzemeler ve varlıklar optimize edilmeli ve gerçek zamanlı olarak yeniden planlanmalıdır.

 

JDA Üretim Planlama çözümü; talep planlama, stok optimizasyonu, kurumsal tedarik planlama, sipariş önceliklendirme/atama, fabrika planlama ve çizelgeleme, satış ve operasyon planlama gibi sektör lideri yetenekleriyle bu tedarik zinciri karmaşıklığını karlı bir şekilde çözmenize yardımcı olabilir.

Tedarik ve Dağıtım  (Fulfillment)

Akıllı ve karlı dağıtım kararları vermek, günümüzün çok kanallı dünyasında iş başarısı için kritik önem taşıyor.

 

Gerçek dünyadaki uygulama kısıtlamalarını hesaba katarak, JDA Akıllı Tedarik ve Dağıtım (Fulfillment) çözümü, tekrarlı planlama ve uygulama süreçlerini destekler.

 

Sonuç: Düşen stok seviyeleri ve maliyetler, iyileşen müşteri hizmetleri ve daha çevik, karlı ve duyarlı operasyonlar.

 

JDA'nın yardımıyla stok planlama, ikmal (replenishment) ve sipariş karşılamadaki zorlukların çözümü üreticiler için hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kategori Yönetimi

Bir kategori lideri olmayı istiyorsanız, başka yere bakmayın.

 

JDA'nın Kategori Yönetimi çözümü ile, kategori satışlarını ve marjları artırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Üreticiler artık mağaza bazında özelleştirilmiş/yerelleştirilmiş asortmanlar (assortments) ve planogramlar oluşturmak için perakendecilerle işbirliği yapabilirler.

 

Makro ve yerel pazar seviyesinde müşterilerle ilgili analitik temelli öngörüler kullanarak, daha karlı büyüme için yerelleştirilmiş ve uygulanabilir asortman planları geliştirebileceksiniz.

Çözümler

Çözümler

Çözümler

İşletmenizdeki fırsatları tanımlamak ve anlamak ister misiniz? Şirketinizi en iyi şekilde karşılaştırmak için kapsamlı ve ücretsiz                                                                  tamamlamanız için sizi davet ediyoruz.                                                 

JDA çözümleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle temasa geçin.